Klima Kombi Beyaz Eşya Soğutma Servisi
0212 690 4 749
0212 690 4 750

Ay Teknik Beyaz Esya Servisi

Ay-Teknik-Beyaz-Eşya

Çamaşır Makinesi Sıkmıyorsa Neler Yapılmalıdır?

        

Çamaşır makinanızın sıkma yapmamasının birçok nedeni olabilir. Örneğin kıyafetlerden yahut ceplerinden muhtelif cisimler pompa motoruna kaçmış olabilir. Bu durumda makinanız suyu tahliye edemediği için sıkma yapamaz. Bir diğer sorun tahliye motoru tıkanmış olabilir. Çamaşır makinanıza kapasitesinden çok daha fazla çamaşır yüklemiş iseniz bu da bu soruna neden olabilir. Çamaşır makinası sıkmıyor diyorsanız, kontrollerini yapmanıza rağmen düzelme olmuyor ise teknik servisi aramalısınız.

Lütfen kendiniz tamir etmekten kaçınınız. Kendiniz tamir etmeye çalışır iseniz, hem dönüşü olmayan yahut daha büyük arızalara sebep olurken, kendinizi de yaralayabilir, istenmeyen sorunlara yol açabilirsiniz. Ay Teknik Beyaz Eşya servis hizmetleri bu konu da size yardımcı olacaktır. Hızlı, kalite standartları yüksek, güvenilir bir firma olan Ay Teknik Beyaz Eşya servis hizmetleri, her türlü arızalar karşısında, bakım hususunda çözüm ortağınız dır. Müşterinin zamanını çalmadan, sıkıntıya sokmadan, profesyonel bir şekilde çalışan Beyaz Eşya servis hizmetleri, en hızlı ve en sağlıklı biçimde çözüme ulaşmanızı sağlar.

Çamaşır makinaları yüksek teknolojinin nimetlerinden, bize armağanıdır. Ancak zaman zaman sürprizlerle karşılaşılabiliyor maalesef. Müşteri, bekletilmeden, hızlı ve sorunsuzca beklentilerinin karşılanmasını arzu eder. Akabinde servis hizmetlerininde sorunsuz olması müşteri için son derece önemlidir.Ay Teknik Beyaz Eşya servis hizmetleri müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılamak için itina ile çalışmaktadır.

Teknik Bilgiler